Іван Федоров, міський голова Мелітополя, Медіацентр Україна - Укрінформ
2 Грудня, 2022, 16:30

Після кожного вибуху рашисти обшукують будинки, забирають у полон за українську символіку або зброю – міський голова Мелітополя

Після втрат свого особового складу та техніки рашисти проводять тотальну фільтрацію у кожному населеному пункті на Мелітопольщині. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров. 

«Після кожного вибуху у кожному населеному пункті рашисти проводять тотальну фільтрацію та тотальний розбір по кожному будинку. Наприклад, в Михайлівці після того, як за два дні були двічі знищені їхні формування, вони обійшли кожен будинок, провели обшук в кожному будинку. І якщо знаходили якусь українську символіку або зброю — навіть мисливську — то цих людей забирали на допит, забирали в полон масово. Така тенденція продовжується. Сьогодні вони використовують полонених здебільшого для того, щоб вони брали участь у ритті окопів, які вони сьогодні будують навколо Мелітополя для формування своєї лінії оборони», — розповів Федоров.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini