Олександр Хорунжий, пресофіцер Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Медіацентр Україна-Укрінформ
Олександр Хорунжий, пресофіцер Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Медіацентр Україна-Укрінформ
23 Листопада, 2022, 12:41

Після деокупації на Харківщині знешкоджено 42 тисячі вибухонебезпечних предметів, на Херсонщині – понад 5 тисяч – ДСНС

Після деокупації Харківської області підрозділами ДСНС було знешкоджено 42 тисячі вибухонебезпечних предметів. На Херсонщині вже знищено понад 5 тисяч таких предметів. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів пресофіцер Державної служби з надзвичайних ситуацій України Олександр Хорунжий.

“На Херсонщині з початку деокупації знешкоджено більше 5 тисяч вибухонебезпечних предметів і обстежено 393 гектари території. Ситуація непроста. Працюємо з енергетиками, з усіма комунальними службами, щоби налагодити системи життєзабезпечення, в першу чергу, дати електроенергію. Але ворог настільки щільно замінував ці території, що не так просто це зробити. Тільки за вчора там було залучено 93 піротехніка та 39 одиниць техніки, обстежено близько 19 гектарів та знешкоджено 137 одиниць вибухонебезпечних предметів”, – розповів Хорунжий. 

Харківська область теж залишається однією з найнебезпечніших територій України щодо забруднення вибухонебезпечними предметами. 

З моменту заїзду туди наших зведених загонів піротехніків 8 вересня обстежено вже 1553 гектари і знешкоджено 42 тисячі вибухонебезпечних предметів. Ворог там мінував дуже багато всього”, – додав пресофіцер ДСНС.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini