Аліна Фролова, заступник міністра оборони України (2019-2020), заступник голови правління Центру оборонних стратегій, Медіацентр Україна-Укрінформ
Аліна Фролова, заступниця міністра оборони України (2019-2020), заступниця голови правління Центру оборонних стратегій, Медіацентр Україна-Укрінформ
25 Серпня, 2022, 16:00

Після деокупації Крим не можна демілітаризувати, ЗСУ мають бути форпостом безпеки для регіону – експерти

Переважна частина експертів переконана, що після звільнення від окупації, Крим не може бути демілітаризований. Тому що, півострів  – стратегічно вигідний плацдарм для контролю безпеки в Чорному морі. 

Таку думку в Медіацентрі Україна  – Укрінформ озвучила Аліна Фролова,  заступник міністра оборони України (2019-2020), заступник голови правління Центру оборонних стратегій. 

Наразі у Криму розташовуються ракети такої дальності, що можуть досягнути будь-якої європейської столиці. Також експерти не виключають можливість розташування там ядерних снарядів – окупанти там відновили відповідну інфраструктуру та забезпечили функціонування відповідних військових підрозділів. 

«У Криму мають розташовуватися ЗСУ та ВМС України. Ми не хочемо, щоб наш півострів розглядався лише як військова база. Ми переконані, що економіка в Криму від цього лише постраждає. Тому, ми розглядаємо варіант поєднання форпосту безпеки і  економічної стабільності», – наголосила Аліна Фролова. 

«Ми будемо раді там вітати наших партнерів по НАТО та не лише по НАТО. Ми б хотіли бачити на території півострову мультинаціональну присутність», – додала вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini