Підрозділи ЗСУ на півдні ведуть позиційні бої і закріплюються на територіях – Сили оборони півдня України
Підрозділи ЗСУ на півдні ведуть позиційні бої і закріплюються на територіях
1 Вересня, 2022, 13:44

Підрозділи ЗСУ на півдні ведуть позиційні бої і закріплюються на територіях –  Сили оборони півдня України

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявила Наталя Гуменюк, начальник об’єднаного координаційного пресцентра сил оборони півдня України.

«Наші підрозділи ведуть позиційні бої і закріплюються на територіях. Ми продовжуємо нищити запаси ворога, командні пункти, скупчення особового складу і техніки, тримати під контролем транспортні шляхи. Наразі сил противника достатньо для того, щоб бої тривали і ми змогли з ними впоратись», – сказала вона.

В росіян знижений моральний дух. Окупанти бачать, що їхні підрозділи, які нібито є резервом – насправді імітація підтягування резерву. Вони продовжують мріяти про те, як отримати легке поранення та повернутися додому.

Наталія Гуменюк наголосила, що наразі не оголошуються звільнені населені пункти, щоб убезпечити їх від авіа ударів противника: «Ми намагаємось запобігти новим артилерійським та авіа ударам ворога. Лише після повного звільнення населених пунктів, повної зачистки від окупантів, і після того, як наші війська просунуться достатньо, щоб гарантувати безпеку мирним мешканцям, ми будемо говорити назви звільнених пунктів».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini