Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олександр Капшин, командир підрозділу "Химера" 126-ої бригади територіальної оборони України Збройних сил України
30 Березня, 2023, 16:16

Підрозділ “Химера” чекає новобранців – потрібні мотивовані та фізично підготовлені солдати

Набір до цього підрозділу 126-ої бригади територіальної оборони, що дислокується в Одесі, йде постійно. Про це на брифінгу у Медіа Центрі Україна – Одеса розповів Олександр Капшин, командир підрозділу “Химера” 126-ої бригади територіальної оборони України Збройних сил України.

“Це один з бойових підрозділів, який пройшов свій шлях від оборони Миколаївщині до звільнення правобережної Херсонщини, чекаємо мотивованих і фізично підготовлених людей. Ми надамо і тактичну підготовку, і дружній колектив, і обіцянку, що всі території будуть звільнені. Ми хочемо звільнити нашу землю від цієї нечисті”, – зазначив офіцер.

Він додав, що в “Химері” немає такого, щоб новобранців одразу відправляли на передову. Перш за все, треба, щоб людина була психологічно врівноважена, та фізично готова. А бойовим та тактичним навичкам навчать інструктори.

“Служба у “Химері” має декілька переваг. Перша – ми єдиний колектив, це друга родина для кожного військовослужбовця. Друга – у нас служать як українці, які побували на всіх напрямках війни, так і хлопці та дівчата з інших країн, які теж мають бойовий досвід. Третє – це наше командування. Вони до всіх ставляться людяно, не має значення, чи це військовий, чи це цивільний мобілізований. І вони віддають перевагу іноземним методам підготовки, а не радянським”, – зазначив офіцер.

Всі, хто хоче приєднатися до лав “Химери”, можуть звернутися до відповідних сторінок підрозділу у соціальних мережах.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini