Фото Медіацентр Україна – Одеса: Ігор Романенко, генерал-лейтенант у відставці, заступник начальника Генерального штабу ЗСУ (2006–2010)
7 Червня, 2023, 15:26

Підрив дамби Каховської ГЕС принципово не зупинить український наступ – ексзаступник начальника генерального штабу

Саме на це розраховували росіяни, коли зробили цей теракт. Таку думку на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса висловив Ігор Романенко, генерал-лейтенант у відставці, заступник начальника Генерального штабу ЗСУ (2006–2010).

“Росіяни намагалися зробити щось, щоб наступальні дії України не відбулися. Вони завдавали удари, щоб знизити наступальний потенціал України. В травні було нанесено найбільше авіаударів з усіх видів озброєння – ракет, літаків, БПЛА. Підірвавши дамбу, вони вважали, що зможуть меншими втратами вивести техніку. Але цей підрив був несподіванкою і для багатьох росіян, частина з них не встигла евакуюватися. І принципове цей теракт наш наступ не зупинить, нам треба йти вперед і знімати тих росіян з дерев, як плоди”, – зазначив експерт.

Окрім того, він додав, що дамбу на Каховській ГЕС будували так, щоб вона витримала ядерний удар, і українське військо не мало засобів для руйнування дамби.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini