Ольга Стефанішина, Медіацентр Україна - Укрінформ, 22 червня
22 Червня, 2022, 17:02

Підняти прапори ЄС: в Уряді закликали українців підтримати отримання статусу кандидата на членство в Європейський Союз

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ розповіла Ольга Стефанішина, Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. 

«Ми плануємо певні заходи з нагоди отримання статусу кандидата на членство в ЄС і в п’ятницю, і в понеділок. Крім того, першого липня в парламенті також будуть урочисті заходи. Поки не можу розкривати деталі, але ми плануємо активно все комунікувати. Вже з перших годин після його ухвалення, будемо приступати до виконання завдань, які дозволять рухатись далі. Звісно, ми дуже будемо вдячні, якщо громади на місцях долучаться до відзначення цієї події. Чи то підіймаючи прапори ЄС, чи будь-які інші заходи, які б дозволи відчути цей момент», – сказала вона. 

Ольга Стефанішина нагадала, що Революція Гідності почалася з того, що тогочасний Президент України вирішив, що наша держава не повинна йти в Європу. Тоді, українці на Майдані заявили – це не їхній вибір. 

«Майже 90% громадян України підтримали рішення вступу України до ЄС. Статус кандидата – це перше в історії нашої незалежності юридичне рішення, яке визначає, що ми будемо частиною великої родини демократичних країн», – наголосила Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. 

Нагадаємо, раніше Ольга Стефанішина заявила, що Україна отримає статус кандидата на членство в ЄС вже 24 червня.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini