8 Квітня, 2022, 14:17

Під російське консульство у Львові принесли техніку, самокати, взуття на знак злочинів російської армії

У Львові відбулась акція «Російське консульство – пам’ятник мародерству». Під будівлю консульства активісти та небайдужі львів’яни знесли речі, які найчастіше викрадають росіяни під час російсько-української війни: побутову техніку, самокати, взуття, електроприлади тощо. На знак страшних злочинних дій, цю побутову техніку облили червоною фарбою.

Як кажуть організатори, на акції показали справжнє обличчя російської армії та росіян загалом.

«Колись у цій приватній будівлі працювало консульство рф. Тепер – це символ мародерства і рашистського звірства. Закликаю зробити такі ж акції під усіма російськими дипломатичними установами», – закликав мер Львова Андрій Садовий.

«Друга армія світу» в Україні масово викрадає блендери, шуби, дитячі самокати та цинічно хизується награбованим у телефонних розмовах з рідними. Десятки таких розмов СБУ вже оприлюднила в інтернеті. А кілька днів тому в мережі опублікували три години записів з онлайн-камери кур’єрської служби у Білорусі, через яку рашистські окупанти-мародери відправляли крадені в українців речі до себе додому. Маємо показати справжнє обличчя цієї армії – армії мародерів», – каже Ірина Сало, співорганізаторка акції.

Зазначимо, що така ж акція відбулась у Лондоні на підтримку українського народу, що піддались мародерству від рук російського окупанта.