2 Травня, 2022, 15:54

Під час військових зборів у невизнаному Придністров’ї можуть проводити часткову або повну мобілізацію — речник Одеської обласної військової адміністрації

На території так званої «Придністровської республіки» тривають військові збори, де можуть проводити мобілізацію чоловічого населення. Про це розповів речник Одеської обласної військової адміністрації  Сергій Братчук під час брифінгу в Медіацентрі Україна.

«Сьогодні йдеться про можливу висадку російського десанту через аеропорт в Тирасполі і злітна смуга готується до чогось. Так, певна активізація там відбувалася і відбувається. Сьогодні ми говоримо про військові збори. Під військовими зборами можна проводити часткову або повну мобілізацію чоловічого населення у невизнаному Придністров’ї»,  — зазначив Братчук.

Окрім цього, за словами Братчука, у невизаному Придністров’ї росія намагається створити «певне джерело напруги», щоби відволікати оборону Одеси та інших українських захисників.  А ще планує там розгорнути нову гарячу точку. 

«Росія має на меті створити певний плацдарм для можливих збройних провокацій із переростанням у ще одну гарячу точку, але вже на західних кордонах нашої держави», —  пояснив речник Одеської обласної військової адміністрації.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini