Юрій Ігнат, речник командування повітряних сил ЗСУ, Медіацентр Україна-Укрінформ
Юрій Ігнат, речник командування повітряних сил ЗСУ, Медіацентр Україна-Укрінформ
10 Лютого, 2023, 15:51

Під час повітряної атаки 10 лютого було збито 61 ракету з 71: стріляли з волгодонська, Каспія та акваторії Чорного моря — Ігнат

Масований обстріл території України розпочався напередодні 10 лютого з «шахедів» та ракет С-300, а вже вдень було збито 61 ракету з 71. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Атака почалася не зранку, а ще з ночі. Це була розвідка боєм „шахедами“. Їх було небагато, всього 7: можливо, заощаджують. Традиційно вже запуск зі східного узбережжя Азовського моря. 5 „шахедів“ було знищено. Далі було 6 „Калібрів“ зранку, 5 з них теж збито. Але, крім того, нічні удари ще відзначимо: противник завдав масованого удару ракетами С-300 ракетами по балістичній траєкторії з двох напрямків — це окупований Токмак Запорізької області,а також з бєлгородської області по Харківщині», — повідомив речник. 

Юрій Ігнат детальніше розповів про обстріл, який відбувся зранку та вдень 10 лютого. 

«Збито 61 ракету з 71, це не беручи до уваги нічні обстріли С-300. Йде мова про ракети Х-101, Х-155 із стратегічних бомбардувальників з району півночі Каспійського моря, а також з волгодонська ростовської області. Також ракети „Калібр“ були випущені з району Чорного моря, — це фрегат, це ракетний крейсер, також підводний човен», — зазначив речник. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini