Дмитро Орлов, міський голова Енергодара у Медіацентрі Україна, 24 червня
24 Червня, 2022, 13:16

Персонал Запорізької АЕС почав масово виїжджати на неокуповану територію, дбати про безпеку нікому — міський голова Енергодара Дмитро Орлов

На Запорізькій АЕС нині  перебувають окупанти та близько 10 працівників «росатому», а працівники атомної електростанції почали масово виїжджати на неокуповану територію Запоріжжя через жорстоке відношення росіян. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів міський голова Енергодара Дмитро Орлов. 


«Ситуація досить напружена, бо людей зараз масово почали викрадати, почали вимагати або грошей, або якісь інші ставити умови, для того щоб їх скорити. Це виключно ті люди, які мають проукраїнську позицію, не співпрацюють з окупантами. І до них досить жорстко почали відноситись. Масово почав виїжджати з Енергодару на неокуповану територію Запоріжжя персонал атомної станції. Ну і звичайно, що говорити про те, як це може вплинути на безпекову складову досить важко, бо люди знаходяться в емоційному напруженні, в стресі постійному і думати про безпеку, звичайно, що їм нема коли», — підсумував міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini