19 Березня, 2022, 16:53

«Перший економічний удар Україна витримала дуже достойно», – голова партії «Слуга народу»

Українці будуть соціально захищеними та отримуватимуть усі виплати вчасно. Попри війну, на початку березня була проведена запланована індексація пенсій. Загалом же, фінансові установи в державі працюють у режимі  24/7.  Про таке заявила голова партії «Слуга народу» Олена Шуляк під час брифінгу у Медіацентрі «Україна». 

«Сьогодні основною  нашою метою все ж таки залишається створення сильної економіки, економіки воєнного часу, яка повинна максимально забезпечувати потреби і Збройних Сил України, і потреби наших українських громадян»,  – зазначила Шуляк

Нардеп також додала, що влада працює над створенням стимулів для бізнесу та підтримкою критичних галузей економіки.

«На сьогодні також прийнятий закон, який встановлює нульову ставку акцизу та сім відсотків ПДВ на пальне. Вже зняті різні обмеження, які стосуються благодійної діяльності, і сьогодні фізичні особи-підприємці добровільно сплачують податки, це стосується ФОПів 1-ї і 2-ї групи» 

За словами Шуляк, запрацювала і урядова програма релокації бізнесу. Влада отримала понад 700 заявок від підприємців, які хочуть перенести свої виробництва із гарячих точок на захід країни. Нині це зробили вже 50 підприємців.  

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/

YouTube: https://bit.ly/37tPlK