Фото з відкритих джерел
21 Листопада, 2022, 13:29

Перші включення електрики у Херсоні почнуться за тиждень, повністю забезпечити місто електрикою і водою можливо десь за місяць – депутат облради

Електроживлення до певних районів Херсона почнуть подавати вже за тиждень, але повне відновлення постачання потребує часу. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

Анонсовано, що перші включення міста Херсона почнуть відбуватися за тиждень – так звітує Обленерго. Відповідно, від того можна чекати вже і відновлення і водопостачання, і теплопостачання, щоби забезпечити елементарні потреби містян. Варто зазначити, що за тиждень електропостачання та водопостачання не відновляться: зможуть забезпечуватися лише певні райони Херсона. Повністю забезпечити місто електропостачанням поки що неможливо: руйнування критичної інфраструктури занадто складні й великі”, – розповів Хлань.

Як зазначив депутат Херсонської облради, плани подати перше електроживлення за тиждень стоять перед ремонтними бригадами, які наразі працюють 24/7 на двох напрямках: Миколаївському та Криворізькому. Водопостачання ж варто очікувати вже після відновлення електрики.

“Про водопостачання ми кажемо як про похідну від електрики. Але треба розуміти, що вода буде трохи згодом, тому що так само пошкоджена структура водопостачання. Все буде відновлюватися поступово. Повністю забезпечити Херсон електрикою і водою – є таке допущення – можливо десь за місяць”, – зазначив Сергій Хлань.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini