13 Червня, 2023, 15:30

Перші 20 карет швидкої допомоги для ЗСУ в рамках проєкту “100 ambulances for Ukraine” від Фонду Smart Medical Aid прибули в Україну

Загалом планують передати сотню «швидких». Їх отримають військові підрозділи на передовій та прифронтові шпиталі. Авто обладнані медичним устаткуванням, необхідним для евакуації і подальшого транспортування поранених. Вартість однієї такої машини 10-30 тисяч доларів, все залежить від комплектації – розповіла на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів голова фонду  Smart Medical Aid Ірина Рибінкіна.  

Волонтери фонду також проводять навчання військових медиків і забезпечують їх необхідним  спорядженням. Цього разу на схід відправили 60 укомплектованих наплічників на суму 8,4 млн грн. 

“Перевагою нашої діяльності є якісна медична експертиза. Перед тим, як відправити щось за місцем призначення – ми слідкуємо, щоб ці машини були оснащені відповідно до потреб підрозділу. Авто закуповуємо в Ірландії та Великобританії. В пріоритеті вживані авто в доброму стані, які можуть якісно виконувати завдання. Адже в екстремальних умовах і нові, і вживані машини дуже швидко виходять з ладу. Тому ми стараємося закуповувати більше спецавтомобілів”, – розповідає Ірина Рибінкіна, голова фонду Smart Medical Aid.

Допомогу від Фонду Smart Medical Aid отримали 128 медзакладів, які працюють на прифронтових територіях. Навчання пройшли більше 200 військових медиків.

📍Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini