Фото Медіацентр Україна – Одеса: Ілля Блохін, керівник проєкту SafePlace4UA та благодійної організації “Юність 2.0”; Олександр Войтко, директор та засновник ТОВ “Мірадіма”
6 Липня, 2023, 14:03

Перше мобільне укриття встановлять в Одесі 31 липня

Його закупили коштом міського бюджету та встановлять біля школи в одному з житлових районів міста. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Олександр Войтко, директор та засновник ТОВ “Мірадіма”, виробника мобільних укриттів.

“1 вересня розпочнеться навчальний рік, потрібно зробити укриття, щоб врятувати дітей. І 31 липня ми встановимо перше укриття на 13-ій станції Великого Фонтану біля ліцею. До кінця літа ми встановимо ще два укриття в іншому районі Одесі. Вони зможуть захистити від уламків та осколків, але не від прямого попадання ракети чи авіабомби”,– розповів Олександр Войтко.

Він додав, що в планах компанії встановлювати укриття не тільки в Одесі, а в області, і не тільки біля навчальних закладів. Все буде залежати від фінансування. Потужності компанії дозволяють виробляти понад 30 укриттів на місяць.

В Одесі будуть встановлені укриття 4-го класу, зазначив Ілля Блохін, керівник проєкту SafePlace4UA та благодійної організації “Юність 2.0”. Раніше він який займався встановленням аналогічних мобільних укриттів в Херсоні та Миколаєві.

“Укриття того ж підрядника встановлювали в Херсоні для місцевого відділення Червоного Хреста”. Це певна гарантія якості виробів. Укриття виробляються з “п’ятисотого” бетону та мають високе армування. Товщина верхньої плити – 40 сантиметрів, нижньої – 20 сантиметрів, стін – 30 сантиметрів”, – додав Блохін.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini