16 Вересня, 2023, 13:13

Перереєстрація і реорганізація: Ганна Маляр прокоментувала ліквідацію інформаційного агентства АрміяІnform

Ліквідація інформаційного агентства АрміяІnform відбувається в рамках нового закону про медіа. Однак у цьому питанні знайдено оптимальне рішення – створення онлайн медіа.

Про це повідомила заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр у ході заходу «Редколегія. Саміт», організованого Медіацентром Україна та UNIT. City.

«У нас вже є новий закон про медіа, в якому тепер вже не передбачається існування інформаційних агентств. У нас немає жодного шансу, якщо ми рухаємося в руслі закону, а ми державна інституція, ми зобов’язані його ліквідувати, відповідно до закону, що ми й робимо. Але враховуючи, що там дійсно працювали люди, ми знайшли формулу законну, щоб не знищувати повністю роботу, яка була зроблена, і це буде онлайн медіа-інформагентство. Ми повинні, ми зобов’язані зараз пройти перереєстрацію і реорганізацію, і ми власне її робимо», – пояснила заступниця Міністра оборони.

Водночас Ганна Маляр зауважила, що 144 людини в агентстві забезпечували роботу, яку може забезпечувати значно менше людей. 

«Держава витрачала кошти на ці зарплати, це переважно люди з високими військовими званнями, в період дефіциту людей на фронті», – додала вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini