Ірина Подвойська, директорка Patron Pet center, Медіацентр Україна — Укрінформ
12 Червня, 2023, 14:22

Patron Pet center в Києві надає прихисток тваринам з Херсонщини, реабілітує їх та допомагає знайти власників 

Patron Pet center у Києві на сьогодні надав прихисток вже 75 тваринам з Херсонщини, які також опинилися в скрутній ситуації через катастрофу на Каховській ГЕС. 

Окрім кваліфікованої ветеринарної допомоги, високоякісних умов перебування, з тваринами працюють зоопсихологині, які допомагають їм реабілітуватися після пережитого.

«Нещодавно ми стихійно відчинили свої двері , тому що були ще в стадії будівництва, але країна-агресор вносить свої корективи щодня. Тому ми не змогли стояти осторонь, коли трапилася трагедія на ГЕС, і почали приймати тваринок з Херсона. Коли ми дали об’яву, то до нас почали телефонувати всі евакуаційні групи – і військові, і волонтери, і міжнародні фонди, і питати чи ми можемо реально прийняти тваринок. Звісно, ми не могли відмовити. І на сьогодні в нашому центрі знаходиться 75 тварин – коти та собаки, тварини, які раніше жили з людьми і які, на жаль, опинилися в повені, опинилися на вулиці, яких довелось рятувати», – пояснила директора Patron Pet center Ірина Подвойська під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

Ірина Подвойська зазначила, що майже всі врятовані тварини, які сьогодні перебувають у центрі, мали своїх власників.  Тому організація наполегливо працює передусім над пошуком старих власників тварин, які мають змогу та бажання повернути своїх домашніх улюбленців.

«До нас кожного дня дзвонять херсонці в сльозах і питають чи немає в нас їхніх тварин. На сьогодні ми самі знайшли декільком собакам їх старих власників, зв’язуємося з ними, шукаємо також по групах, наші волонтери допомагають, а також самі херсонці знайшли у нас своїх тваринок. Тому ми щиро вражені любов’ю людей до своїх песиків та котиків. Ми хочемо допомогти їм, тому першочергово – пошук старих власників, які хочуть повернути, які мають змогу повернути до себе своїх улюбленців», – наголосила директорка центру.

Водночас Ірина Подвойська зазначила, що центр буде радий допомозі, зокрема у прибиранні та у вигулі тварин, який здійснюється згідно з відповідним графіком.

Зазначимо, що Patron Pet center знаходиться у м. Києві в 11 павільйоні ВДНГ.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini