18 Січня, 2024, 12:35

Партнери України в НАТО адекватно оцінюють ситуацію в країні та готуються до довготривалих рішень

Серед представників штаб-квартири НАТО є чітке розуміння подій в Україні і розуміння важливості технічної переваги над ворогом.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосила посол України в НАТО Наталія Галібаренко.

«Серед представників штаб-квартири, я це скажу про різні рівні, на різних дискусіях, в яких я беру участь, є абсолютно адекватне розуміння того, що, можливо, очікування від контрнаступу були перебільшені, і війна – це не серія суцільно одних перемог або одних поразок. Всі розуміють, що ми протистоїмо дуже сильному ворогу, не треба його недооцінювати, росіяни вчаться по ходу війни, і до речі, багато вчаться саме в наших Збройних сил. І тому і кількісно, і ресурсно вони завжди будуть нас переважати», – пояснила вона. 

Водночас Наталя Галібаренко зауважила, що західні партнери розуміють важливість допомоги Україні та необхідність технічної переваги над ворогом.

«Тому лише за допомогою наших західних партнерів, за допомогою технологічної переваги і воювати якістю, а не кількістю – це наш рецепт. І мені реально приємно, що наші партнери це розуміють. Тобто адекватна оцінка ситуації призводить до того, що люди готуються до довготривалих рішень», – додала вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini