3 Травня, 2022, 14:36

Пара із Лисичанська відсвяткувала весілля у львівській лікарні

Життя не варто відкладати на потім, переконані Оксана з Віктором, які відсвяткували весілля у лікарняній палаті. Саме тут, в одній із міських лікарень Львова, молода жінка отримує лікування й реабілітацію внаслідок важкої травми.

Як повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова, 23-річна медсестра з Лисичанська втратила ноги наприкінці березня. Жінка обернулася, щоб попередити коханого про небезпеку, а вже за секунду біля неї розірвалася міна. Трагедія трапилася 27 березня. Оксана з Віктором поверталися додому знайомою стежкою. Вона йшла попереду, він за нею. Пролунав вибух. Віктор дивом не постраждав, а от Оксані відірвало ноги та чотири пальці лівої руки.

Першу допомогу жінка отримала в лікарні Лисичанська. Там їй виконали одразу чотири операції. Далі Оксану евакуювали до Дніпра, де їй гоїли рани та готували кінцівки до протезування. І ось тиждень тому евакуаційним потягом вона прибула до Львова. Попереду у пацієнтки – реабілітація і протезування.

Оксана з Віктором уже шість років разом, виховують двох діток. Обручки їм купили у Львові, торт спекли волонтери. Церемонія відбулася в РАЦСі, а святкування – у палаті Центру хірургії.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini