20 Травня, 2022, 13:36

П’ять міжнародних організацій готові виплачувати грошову допомогу українцям – Мінсоцполітики

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Костянтин Кошеленко,  заступник міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. 

«Соціальні виплати громадяни України отримують у повному обсязі. Стосовно додаткових оплат, то зрозуміло, що вони і до війни були не великими. Тому, ми працюємо з міжнародними установами, які висловили готовність грошовими виплатами допомагати українцям. Наразі маємо 5 меморандумів з міжнародними організаціями. Вони будуть виплачувати допомогу і внутрішньо переміщеним особам. Крім того, прийнято урядове рішення, яке дозволяє виплачувати ці допомоги тим, хто в окупації або вже у звільнених містах. Рішення по таким виплатам буде приймати міжнародна установа», – сказав Костянтин Кошеленко. 

Заступник міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації додав, що велика робота проводиться всередині міністерства, щоб забезпечити стійкість і стабільність роботи соціальної системи, щоб громадяни могли без проблем отримати соціальні виплати, як через додатки, так і на відділеннях пошти: 

«В умовах війни це було не просто. В перші дні повномасштабної агресії росії, ми переносили наші сервери та об’єднували певні функції. Це та робота, яку не видно, але яка відчутна».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini