25 Січня, 2023, 17:55

Основні ІПСО росія спрямовує на західний світ: на Європу — «розкрадання зброї», на США — «дорога неамериканська війна» — Центр протидії дезінформації

Більшість російських інформаційно-психологічних спеціальних операцій наразі спрямовано на західний світ. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив в. о. керівника Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України Андрій Шаповалов. 

«росіяни розхитують своїми ІПСО, в першу чергу, світ. Основні ІПСО — це західний світ, в тому числі африканські країни, це Близький Схід. На Європу — «розкрадання зброї». На Штати сьогодні йде ІПСО — «це не американська війна, це дуже далеко і нащо так дорого». Африка і Близький Схід — це голод. Європа — це ще біженці, які можуть бути через голод. Це дуже масштабні кампанії, вони керуються з кількох центрів управління. Це системна, велика, довга робота, дуже дорога робота, із залученням штучного інтелекту, алгоритмів. Коли тобі здається, що ти сам знайшов ту новину — будь переконаний: той, хто хотів, щоб ти її побачив, зробив все, щоб ти її побачив», – пояснив Шаповалов. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini