13 Червня, 2024, 14:57

Організація МОАС випускає україномовну книгу з історіями лікарів про збереження життя українських воїнів

Організація МОАС, яка займається екстреною евакуацією українських воїнів, випускає нову україномовну книгу «Сирени надії: Місія МОАС з порятунку життів в Україні». В книзі, наповненій чорно-білими портретами, містяться особисті історії українських медиків, які борються за порятунок життя захисників.

Про це йшлося під час презентації книги в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Це унікальні історії, тому що вони свідчать про величезну роботу, яка проведена тут, в Україні, зі збереження життя. Для нас це проєкт, який наповнює нас сумирністю. З одного боку, ми переказали історії інших людей, але це історії, від яких крається серце, тому що це історії страждання, історії про порятунок життя в швидкій допомозі, що відбувається в кареті швидкої», – зазначив під час презентації Джастін Мароцци, британський письменник і співредактор книги MOAС.

Англомовну версію книги вже презентували в Лондоні та в Нью-Йорку. 

Співавтор книги зазначає, що в продажу вона не буде, позаяк вона повинна бути подарунком для донорів по обидва боки океану. Однак, Джастін Мароцци наголосив, що будуть намагатися друкувати якомога більше примірників цієї книги.

Довідково: МОAС – це міжнародна гуманітарна організація, яка працює в Україні з початку великої війни і вже врятувала понад 45 000 життів. Організація має 150 команд українських медиків, які працюють на 50 швидких, забезпечених сучасним обладнанням.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini