14 Вересня, 2023, 16:07

Онлайн-сеанси арттерапії допомогли дітям із тимчасово окупованого Скадовська позбутися частини психологічних травм

Про це свідчать підсумки пілотного проєкту “Крок за Кроком” в якому взяти участь 120 дітей із тимчасово окупованого Скадовська. Діти й підлітки віком від 6 до 16 років були поділені на кілька вікових груп і займалися арттерапією з психологами та психотерапевтами. Якщо цього вимагали обставини чи характер психологічної травми – терапевти проводили з дітьми також індивідуальні заняття.

«Ми знайшли способи й можливості делікатно й обережно створювати безпечний простір. Де діти могли відновлюватися емоційно, психологічно і фізично завдяки арттерапії. Згодом батьки говорили нам про зміни в дітях – вирівнювання емоційного стану, кращий сон. На 11-му занятті в одній групі діти дозволили собі доторкнутися до теми евакуації. Це говорить про те, що на попередніх 10 зустрічах вони змогли відновити свій ресурс і набратися сил, щоб доторкнутися до маленької болючої точки», – зазначила на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів керівник проєкту «Крок за Кроком» Богуслава Католик.

Соціальний проєкт “Крок за Кроком” проходив у пілотному форматі на платформі НІТ. Після позитивних результатів та відгуків дітей і батьків, організатори планують продовжити курси. За умови,якщо знайдуть спонсорів і донорів.

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini