5 Серпня, 2022, 17:51

Онлайн-платформа про створення росією світової продовольчої кризи вже доступна читачам

росія знищує сільськогосподарську інфраструктуру та логістику України: блокує морські порти, розкрадає зерно та сільгосптехніку, спалює поля із врожаєм. Це призвело до різкого скорочення обсягів пропозиції на світовому продовольчому ринку та стрімкого зростання цін на основні сільськогосподарські культури. Українські фермери та виробники продуктів харчування ризикують життям, щоб зібрати врожай і пом’якшити світову продовольчу кризу.

Організація BRAND UKRAINE у співпраці з Міністерством закордонних справ України за фінансової підтримки Європейського Союзу запустила платформу war.ukraine.ua/food-security, де за допомоги фактів, інфографік та історій українських фермерів буде викладено те, як росія спричиняє глобальну продовольчу кризу у світі. До розробки платформи також долучилась команда українських дипломатів та національних експертів у галузі сільського господарства, продовольчої безпеки та міжнародних комунікацій.

Уся інфографіка, плакати та історії героїв доступні на сайті для безкоштовного розповсюдження. Поділіться правдою та допоможіть Україні!

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini