11 Липня, 2023, 17:52

Олег Гавриш: Податкова реформа – важливий крок у відновленні країни 

Запланована в Україні податкова реформа, зокрема, дозволить українському бізнесу почати досить швидко розвиватися.

Таке переконання висловив головний консультант кабінету керівника Офісу Президента України Олег Гавриш під час обговорення в рамках головної дискусійної платформи країни BrainHub.

«Президент України ініціював цю податкову реформу і Офіс Президента також. Він її підтримує. Але зрозуміло, що зараз ми знаходимося в такому стані, що держава не може знести податки, тому що в нас війна. Але ми готуємо цю реформу, вона буде прийнята. Після того, як вона буде прийнята, податки будуть знижені, як зараз ми очікуємо, одразу після закінчення воєнних дій, після нашої перемоги. І це буде важливий крок у відновленні країни, в тому, щоб бізнес, який зараз потерпає, щоб він зміг досить швидко почати розвиватися», – наголосив він.

Олег Гавриш зауважив, що таку ж реформу, яка запланована в Україні, проводила Болгарія, і в них досить гарні результати, які дозволили, зокрема, досить велику частину ВВП вивести з тіні, добитися зростання ВВП і добитися зростання для бізнесу.

Зауважимо, що згідно з даними дослідження, частка респондентів, яких скоріше не влаштовує або повністю не влаштовує чинна податкова система становить 73%.

BrainHub – це головна дискусійна платформа країни, створена Media Center Ukraine – Ukrinform. Вона об’єднує експертів державного і громадського сектору. У рамках BrainHub точаться інтелектуальні дискусії навколо питань післявоєнного відновлення України. Тут народжуються кращі ідеї, які лягатимуть в основу дорожньої карти відбудови України у всіх секторах: економічному, інфраструктурному, освітньому, аграрному, безпековому, цифровому тощо. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini