Ольга Скрипник, голова правління Кримської правозахисної групи під час під час Чорноморської безпекової конференції
Ольга Скрипник, голова правління Кримської правозахисної групи під час під час Чорноморської безпекової конференції
12 Квітня, 2023, 16:48

“Окупований Крим став платформою для ведення росією інформаційної війни та розхитування ситуації в Чорноморському регіоні”

Таку думку висловила Ольга Скрипник, голова правління Кримської правозахисної групи під час під час Чорноморської безпекової конференції. 

“З окупації Криму російська агресія почалася, і саме з півострову вона розвивалась. Кремль не припиняє використовувати територію окупованого Криму, як платформу для інформаційної війни. Яка, на відміну від прямої агресії проти України, несе небезпеку для всього Чорноморського регіону”, – зазначила вона. 

За словами експертки, окрім постійних спроб легалізувати окупований Крим як власну територію, росія також використовує півострів і для здійснення міжнародних злочинів – арештів кримських татар, саме сюди вивозять українських дітей, яких викрали на материковій частині. 

Ольга Скрипник підкреслила, що питання Криму вже не може чекати, його треба вирішувати саме сьогодні. 

“Ми, міжнародні колеги та партнери, маємо зважувати на всі ці фактори загроз, які росія створила в окупованому Криму. Ми повинні завадити Кремлю питанням Криму зламати систему міжнародної безпеки та безпеки окремого Чорноморського регіону”, – підкреслила вона. 

#CrimeaPlatform

#BlackSeaSecurityConference

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini