Дмитро Бутрій, тимчасовий виконувач обов'язків голови Херсонської ОВА, Медіацентр Україна - Укрінформ, 25 липня
Дмитро Бутрій, тимчасовий виконувач обов'язків голови Херсонської ОВА, Медіацентр Україна - Укрінформ, 25 липня
25 Липня, 2022, 13:13

Окупована Херсонщина: росіяни продовжують викрадати та вбивати мирних жителів, гуманітарна ситуація стала критичною

На Херсонщині гуманітарна ситуація залишається критичною – нестача ліків, продуктів харчування, гуманітарних засобів. Крім того, є невелика затримка з соціальними виплатами, але до кінця тижня ця ситуація буде виправлена. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Дмитро Бутрій, тимчасовий виконувач обов’язків голови Херсонської обласної військової адміністрації. 

«Складна ситуація у Генічеській громаді, керівництво якої у перші дні залишили її. Були певні проблеми з електронними ключами, однак, зараз вже призначена ЦВА та невдовзі громадяни отримають свої кошти», – сказав Дмитро Бутрій. 

Крім того, російські загарбники продовжують тиснути на українців на окупованій території, обшукувати, погрожувати та затримувати. 

За словами Бутрія, наразі існує база даних громадян, яких викрали окупанти – це 63 представника органів місцевого самоврядування та близько 300 активістів: «Це люди, які знаходились на окупованій території та стосовно яких ми отримали підтвердження. Ця цифра, насправді, набагато більша. Декілька днів тому знайшли двох активістів, які були закатовані та застрелені».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini