Фото Медіацентр Україна – Одеса: Віра Ястребова, адвокатка, директорка ГО Східна правозахисна група
6 Червня, 2023, 12:12

Окупанти заборгували шахтарям Донецькій та Луганській областей 24 мільйони доларів зарплати  – Східна правозахисна група

Також загарбники продовжують конфісковувати майно українців, які перебувають на окупованих територіях. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Віра Ястребова, адвокатка, директорка ГО Східна правозахисна група.

“У Луганській та Донецькій областях окупанти не виплачують зарплату шахтарям, там вже борг виріс до 24 млн доларів. У Запорізькій та Херсонській областях існує трьох місячний борг по зарплаті серед працівників шкіл, лікарень та університетів, а також окремих окупаційних адміністрацій”, – розповіла правозахисниця.

Вона також додала, що на окупованихз територіях активізувалися рейдери, які продовжують конфісковувати майно українців.

“На окупованих територіях окупанти створили групи з числа поліції росгвардії міграційної служби, які здійснюють рейди направлені на затримання людей по доносам, з метою виявлення “пособників противника”. У таких людей конфіскують майно. Так, окупанти забирають  

автівки людей, які були заарештовані під час фільтрації. Таких випадків було зафіксовано 31 у Луганській та Донецькій областях”, – додала Ястребова.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini