15 Вересня, 2023, 14:00

Окупанти виронили авіабомбу на Нову Каховку, є жертви серед місцевого населення – Наталя Гуменюк

Зранку, 15 вересня, окупанти, намагаючись нанести керованими авіабомбами черговий удар по Бериславщині, виронили один з КАБів на Нову Каховку. В житловому районі пошкоджено декілька багатоквартирних будинків, за попередньою інформацією, є жертви серед місцевого населення.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк.

«Своєю чергою окупанти намагаються розганяти тему, що це була діяльність Сил оборони України. Але насправді все зафіксовано, всі факти відомі. І, пам’ятаємо, що окупанти не вперше так виронюють свої бомби, навіть на своїй же території – пам’ятаємо Бєлгород, де в середмісті просто “розвантажився” ось такий літак–винищувач», – наголосила вона.

Водночас Наталя Гуменюк зауважила, що ситуація на Півдні України залишається досить напруженою.

«Попри те, що ворог не проводив сьогодні потужних атак безпосередньо на південні регіони, все ж таки вони були задіяні в нічній потужній роботі з протидії ударним безпілотникам. І сім над Миколаївщиною, один – над Вінниччиною були збиті саме силами протиповітряної оборони Сил оборони Півдня України. Те, що ворог намагається обстрілювати правобережну Херсонщину, продовжуючи тероризувати мирне населення, відображається також і в щоденних зведеннях, де ми фіксуємо влучання в житлові будинки, в соціальну інфраструктуру», – зазначила Наталя Гуменюк.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini