Іван Федоров, міський голова Мелітополя, Медіацентр Україна - Укрінформ
Іван Федоров, міський голова Мелітополя, Медіацентр Україна - Укрінформ
10 Листопада, 2022, 13:08

Окупанти випускають до Запоріжжя лише 150 автівок на добу — мер Мелітополя Федоров

Окупанти сильно ускладнили виїзд мелітопольців на підконтрольну Україні територію. За добу через окуповану Василівку пропускають не більше 150 автівок. А це вдесятеро менше, ніж було іще у серпні та вересні цього року. Про таке під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

“У Василівці сьогодні черги немає. Але черги немає не через те, що немає охочих виїхати, а через те що виїхати дуже складно. Нині, щоб виїхати через Василівку до Запоріжжя, треба подати заяву на виїзд і отримати спеціальний дозвіл, перепустку для виїзду. В Мелітополі лишень, щоб записатися на подачу цієї заявки, треба місяць чекати в черзі. Сьогодні є можливість записати аж на середину грудня. Тому наші мешканці розглядають можливість подавати заявку не в Мелітополі, а  в найближчих селах, де черга менша”, — розповів  Іван Федоров.

За словами міського голова Мелітополя, заявки росіяни розглядають 2 тижні, і потім ухвалюють рішення, дозволяти чи не дозволяти виїзд. Який алгоритм ухвалення цього рішення, нікому не відомо.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini