29 Травня, 2023, 15:05

Окупанти вдарили по Покровській громаді на Дніпропетровщині, загинула людина, є поранені – Микола Лукашук

Одна людина загинула, 9 – отримали поранення внаслідок ворожого удару по Покровській громаді, що на Дніпропетровщині. у понеділок, 29 травня. Серед постраждалих є дитина 2011 року народження. Повністю зруйновано два будинки, 30 – пошкоджено.

Таку інформацію під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ озвучив Микола Лукашук, голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області.

«Це Синельниківський район, Покровська громада, яка межує з двома областями, одна з областей – Донецька, друга – запорізький напрямок, це все там поруч. Приблизно об 11:28 був обстріл, це два населених пункти. В одному з населених пунктів один будинок зруйнований повністю, 19 – пошкоджені.  В другій громаді також один будинок зруйнований повністю і там пошкоджено 11 будинків. Тобто загалом – два повністю зруйновані і 30 різного ступню пошкодження. В одному з будинків було троє людей, серед них, в тому числі, дитина 2011 року – вони всі поранені. І поруч на вулиці була жінка 1972 року  – вона загинула. Таким чином у нас загалом було 9 поранених, серед них дитина 2011 року», – повідомив він.

Водночас Микола Лукашук зазначив, що внаслідок влучання російської ракети в медзаклад у Дніпрі 26 травня, загинули четверо людей, 32 постраждали – з них сьогодні 13 людей досі знаходяться в лікарні.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini