Наталя Гуменюк, начальник об'єднаного координаційного пресцентра сил оборони півдня України, Медіацентр Україна-Укрінформ, 15 серпня
Наталя Гуменюк, начальник об'єднаного координаційного пресцентра сил оборони півдня України, Медіацентр Україна-Укрінформ, 15 серпня
15 Серпня, 2022, 13:41

Окупанти не здатні просуватися суходолом на півдні держави, завдають ракетних ударів – Сили оборони півдня

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявила Наталя Гуменюк, начальник об’єднаного координаційного пресцентра сил оборони півдня України. 

Обстановка на півдні країни залишається складною, напруженою, але контролюється Силами оборони. Окупанти не здатні рушити суходолом, навіть не намагаються пробувати, але практикують авіаційні удари і удари реактивною артилерією, якою обстрілюють прифронтові населені пункти. 

«Ми продовжуємо утримувати вогневий контроль над усіма транспортними та логістичними артеріями півдня. Залежність від цих транспортних сполучень у росіян дуже велика, бо вони не мають можливості привозити боєприпаси. Завдані Силами оборони удари по мостам, не дають можливості ворогу використовувати їх для перевезення важкої техніки»,  – заявила вона. 

Є спостереження, що після ударів ЗСУ по командним пунктам противника, дуже швидко їхній командний склад переміщується на лівий берег Дніпра, щоб не опинитися відрізаними від більш безпечної території.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini