Олександр Старух, начальник Запорізької ОВА, Медіацентр Україна-Укрінформ
Олександр Старух, начальник Запорізької ОВА, Медіацентр Україна-Укрінформ
5 Січня, 2023, 14:00

Окупанти не дозволяють евакуацію через «коридор життя» у Запорізькій області: за два тижні пройшла одна людина — начальник ОВА

Наразі ворог не дозволяє людям залишати тимчасово окуповану територію Запорізької області через так званий «коридор життя». Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух.

«Основний напрямок, який у нас працював, — цей „коридор життя“ між Василівкою і Запоріжжям в селі Кам’янське, — він закритий. За минулу добу пройшла одна людина, керівник одного з освітніх закладів, якого, як він стверджує, змушували колаборувати. Він відмовлявся, його привезли та висадили в Василівці, і він пішки йшов 15 кілометрів до Кам’янського. Це єдина людина, яка за останні майже два тижні змогла вийти з окупованих територій. Для всіх інших закритий шлях. Вони виставляли обмеження до 15 січня. Наразі немає ознак того, що там мінімально буде відкрито коридор і люди зможуть виїхати», — розповів Старух.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini