Сергій Хлань, депутат Херсонської обласної ради, Медіацентр Україна-Укрінформ
Сергій Хлань, депутат Херсонської обласної ради, Медіацентр Україна-Укрінформ
24 Листопада, 2022, 13:49

Окупанти намагаються примусово виселити людей з 15-кілометрової зони від узбережжя Дніпра

На лівобережжі Херсонщини окупанти намагаються примусово виселити мешканців 15-кілометрової зони від узбережжя Дніпра. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

«Окупанти намагаються примусово виселити людей з 15-кілометрової зони від узбережжя Дніпра. Люди категорично відмовляються і продовжують залишатися у своїх домівках. Окупанти лякають якимись спецперепустками і треба обов’язково обгрунтування, чому люди там продовжують знаходитися. Але люди ігнорують їх», — розповів Хлань.

Депутат Херсонської облради пояснив, що свої окупаційні адміністрації ворог евакуював здебільшого в Генічеськ та Скадовськ. На зараз там концентруються адміністрації окупантів, які знаходилися у Каховці, Новій Каховці, в Олешках та в Голій Пристані. 

«Кількість військових, які знаходяться вздовж узбережжя Дніпра, значно зменшена, але це не означає, що їх немає. Вони стоять як спостережні пункти, а їх підсилення знаходиться на відстані 15-20 кілометрів від узбережжя Дніпра», — зазначив Хлань.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini