Сергій Хлань, депутат Херсонської обласної ради, Медіацентр Україна
Сергій Хлань, депутат Херсонської обласної ради, Медіацентр Україна
12 Жовтня, 2022, 12:41

Окупанти хочуть примусово вивезти дітей, батьків та людей похилого віку  з окупованої частини Херсонщини до Криму та росії — Сергій Хлань

На окупованій частині Херсонщини загарбники стримують виїзд мешканців на підконтрольні Україні території і планують примусову депортацію людей до Криму та рф.  Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна повідомив  депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

«Вони ввели систему електронних перепусток…Весь тиждень фактично були труднощі (із системою — ред.). На зараз  все ж таки вони видають ці дозволи,  люди починають виїжджати, але в дуже в маленькій кількості. Фактично окупант стримує виїзд людей з окупованої території і в той же час вони пропонують людям виїжджати на «оздоровлення» в Крим. І як вони зазначають, що начебто для того, щоб себе убезпечити від артилерійських ударів, тобто ведуть таку своєрідну пропаганду в тому числі і дітям, які задіяні в навчальному процесі», — пояснив Хлань.

На думку депутата Херсонської обласної ради, окупанти хочуть примусово вивезти людей, щоби тримати їх у заручниках. 

«Вони на зараз примусово розсилають по своїм окупаційним адміністраціям плани щодо виїзду дітей, батьків і людей похилого віку до Криму, начебто посилаючись на питання безпеки, але ми розуміємо, що це є не більше як примусова депортація в світлі деокупації Херсонщини. І таке відбувалося в окупованій Харківщині — дітей відправили в росію, а після деокупації, дітей батькам не повертають, тому на зараз такий самий сценарій розгортається якраз в окупованій Херсонщині», — додав Хлань.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini