Дмитро Живицький, голова Сумської обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна
Дмитро Живицький, голова Сумської обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна
19 Жовтня, 2022, 14:31

Окупанти атакують щоденно: практично всі 564 км кордону Сумщини із країною-агресором обстрілюють — голова Сумської ОВА

Прикордонну зону Сумщини із росією окупанти атакують щоденно: обстріли  відбуваються від межі з Чернігівською областю до межі з Харківською. Ворог застосовує практично весь свій арсенал зброї. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

«Практично всі 564 км кордону піддаються обстрілам. Це і крупнокаліберна зброя, це і скидання боєприпасів з квадрокоптерів, це міномети різного калібру. Це ствольна артилерія, САУ, реактивні системи залпового вогню, тобто весь арсенал зброї практично, який є у країни-агресора, у країни-терориста вони використовують», — додав Дмитро Живицький.

На думку Живицького, поки війна не завершена,  загроза прориву кордону із Сумщиною ворогом буде залишитись. Втім у найближчі тижні, за його словами, цього не станеться. 

«Якихось ударних угруповань, чи скупчення військ, які могли б хоча б спробувати прорвати наш кордон вздовж Сумської області, цього точно на даний момент немає. Але що буде з тими мобілізованими, які зараз проходять навчання в російській федерації, вони проходять навчання в тому числі і в прикордонних регіонах з Сумською областю — це Курська, Бєлгородська області,  куди вони  далі будуть направлені ми не знаємо, але на даний момент, я думаю, що ми можемо говорити про найближчі тижні точно якоїсь спроби вторгнення чи там можливого прориву кордону точно не відбудеться. Що буде далі — будемо дивитись по оперативній обстановці» , — пояснив Живицький.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini