Сергій Хлань, депутат Херсонської обласної ради, Медіацентр Україна-Укрінформ
Сергій Хлань, депутат Херсонської обласної ради, Медіацентр Україна-Укрінформ
24 Листопада, 2022, 13:44

Окупант продовжує і посилює обстріли Херсона: великі руйнування, загинула дитина – Сергій Хлань

Ворог обстрілює Херсон та посилює інтенсивність обстрілів – є руйнування, загинула маленька дитина. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

«Окупант продовжує і посилює обстріли Херсона. Вони вчора вели і сьогодні продовжують вести обстріл зі ствольної артилерії. Сьогодні зранку був потужний приліт і зруйновані житлові будинки в одному із самих густонаселених мікрорайонів міста — це на Тавричеському. Великі руйнування. Це не близько до набережної, це північна частина міста і саме туди окупант влучив системами залпового вогню. На зараз велика кількість швидких допомог туди відправлена. Працюють рятувальники», — повідомив Хлань.

Депутат Херсонської облради додав, що окупант продовжує терористичний обстріл житлових кварталів, а сьогодні — і самого густонаселеного мікрорайону міста. Кількість постраждалих буде відома згодом, але поки що можна спостерігати посилення інтенсивності обстрілів. 

«Учора загинув хлопчик. Постріл попав в машину, в якому їхав маленький хлопчик. Він загинув у лікарні. Тобто гинуть наші діти, гинуть літні люди. Звичайні люди, які просто знаходяться по своїх домівках. Росія — це країна терорист і вона доводить це з кожним днем», — заявив Хлань.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini