10 Травня, 2023, 16:51

«Одна Україна, єдиний народ. Бесіди з Леонідом Кравчуком» – відбулася презентація книги про першого президента України 

В Медіацентрі Україна – Укрінформ пройшла презентація книги «Одна Україна, єдиний народ. Бесіди з Леонідом Кравчуком». Видання надруковане  видавництвом «Фоліо» до роковин смерті першого президента незалежної України.

Під час презентації видання заступник Міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції Тарас Шевченко зазначив, що для міністерства було важливо, аби в рамках щорічного мистецького конкурсу «Книга на зміцнення національної єдності» вийшло щонайменше одне видання, присвячене саме пам’яті про першого президента України Леоніда Кравчука.

«Я впевнений, що лише однієї книги чи лише однієї події точно недостатньо для того, щоб передати пам’ять та спадщину, яку залишив перший президент України. Та думаю, що ця маленька цеглинка в побудову історії української держави є важливою та корисною» – наголосив він.


Один з авторів книги, видавець Олександр Красовицький пояснив, що у виданні зокрема міститься два тексти. Один текст – це безпосередньо книга самого Леоніда Кравчука, яка була презентована в 2010 році на Львівському форумі видавців. До неї додано 100 сторінок розмов з Леонідом Кравчуком, які були записані Олександром Красовицьким в 2011 на початку 2012 років.

За словами видавця, в книзі, зокрема, міститься багато інсайдів щодо подій в Біловезькій Пущі, тих деталей, які досі не були описані. 

«Я думаю, що ще попереду вулиці та проспекти на честь Леоніда Кравчука та пам’ятник людині, яка створила нашу незалежну державу», – переконаний Олександр Красовицький.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini