Ганна Король
14 Грудня, 2023, 16:40

Одеський театр юного глядача на свята запрошує дітей на прем’єру про ганчір’яну ляльку

Одеський театр юного глядача підготував велику програму для дітей і дорослих на різдвяні свята, а крім того відкрив виставку дитячих малюнків “Різдвяне Диво”, яка працює два зимових місяці.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла головний адміністратор Одеського театру юного глядача імені Юрія Олеші Ганна Король.

“Наша новорічна кампанія розпочалася ще 5 грудня. Ми запросили до театру понад 100 сімей з інвалідами та показали нашу виставу “Кіт-Муркіт та Сонько-Дрімко” – музична феєрія з українськими колисанками, її дуже люблять діти. Це була повністю благодійна подія, всі були щасливі. А потім на Святого Миколая ми відкрили виставку “Різдвяне Диво” та також запросили дітей, зробили для них подарунки. Виставка працює і зараз впродовж всіх свят в грудні та січні”, – повідомила головний адміністратор.

Театр давно і щільно працює з тимчасовими переселенцями, дітьми-інвалідами, приймає багатодітні сім’ї, а також відкритий до співпраці з різними громадськми організаціями та фондами.

“Для дітей на свята ми зробили прем’єру “Реґґеді Енн. Ганчір’яна лялька” про дівчинку Марселлу та її ганчір’яну ляльку. Це вистава для дітей і дорослих. Хочу нагадати, що в нас сімейний театр, в нашому репертуарі понад 40 вистав, і всі вони сімейні. Наші вистави “Джалапіта” та “Поліанна” про дівчат люблять всі. На грудень ми зробили прем’єру “Зимова казка” – запрошуємо. На всі свята ми приймаємо дітей, хто пережив окупацію, у кого батьки на фронті, хто став вимушеним переселенцем. З 2014 року ми співпрацюємо з багатьма громадськими організаціями та фондами: важливо, що діти, які постраждали від війни, змогли бачити мистецтво. Хочу нагадати, що під час повітряних тривог ми спускаємося в укриття та малюємо з дітьми”, – підсумувала Ганна Король.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini