19 Жовтня, 2023, 16:43

Одеський шпиталь ветеранів реабілітував майже 1000 військовослужбовців з початку повномасштабного вторгнення

Центр стаціонарної реабілітаційної допомоги на Одещині знаходиться у багатопрофільному шпиталі ветеранів на Великому Фонтані в Одесі.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна розповіла завідувачка відділення реабілітації комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільний шпиталь ветеранів» Одеської обласної ради» Олена Тараканова.

Коли пацієнт знаходиться на стаціонарному лікуванні в шпиталі ветеранів, він отримує повний спектр лікування – це за протоколами НСЗУ не менше трьох годин за добу.

“Пацієнти до нас потрапляють на реабілітацію після важких поранень, втрати кінцівок, важких контузій і так далі. Ми працюємо з нашими захисниками – це головні наші пацієнти зараз”, – зазначила Олена Тараканова.

З початку повномасштабного вторгнення цей медичний заклад надав допомогу 650 військовим. 

“Але я хочу зазначити, що навіть під час війни ми робили відновлення нашого шпиталю за допомогою Центру Пінчука – отримали нове обладнання, зробили ремонт в приміщеннях, який було закінчено 1 червня 2023 року. І вже в новому вигляді ми реабілітували 297 військовослужбовців”, – розповіла завідувачка відділення реабілітації.

В планах роботи шпиталю розширення послуг для тих, хто повертається з фронту.

“Ми розуміємо, що таких людей, які потребують нашої допомоги, стає з кожним днем все більше, тому зараз ми працюємо над тим, щоб всім ним було легше і простіше повертатися до нормального мирного життя”, – підсумувала Олена Тараканова.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini