Олександр Лончак
26 Жовтня, 2023, 16:21

Одеський регіон на другому місці після Львівщині  в українському “рейтингу” за кількістю відкритих в очному форматі шкіл

Всі школи Одещини, які не мають укриття, працюють дистанційно, проте більшість шкіл регіону працює в очному форматі.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів директор департаменту освіти і науки Одеської ОВА Олександр Лончак.

“Облаштовувати укриття в закладах освіти ми почали ще навесні 2022 року. І за минулий навчальних рік більше 100 шкіл в області навчалися очно. Показники цього року набагато краще: тільки 80 шкіл регіону проводять заняття дистанційно, всі інші навчаються очно або по змішаній системі”, – зазначив директор департаменту освіти і науки.

Змішаний формат більш звичний для міста Одеси – 57 шкіл навчаються за такою системою, тому що не вистачає місць в укриттях

“Зараз за рахунок державної субвенції будується чотири нових укриття, а ще в п’ятьох проводиться реконструкція і капітальний ремонт. Тому пропонуємо територіальним громадам Одещини оформлювати документи і подавати запит на субвенція на ремонт та будування укриттів”, – закликав Олександр Лончак.

Нагадаємо, на початку жовтня 2023 року голова Одеської ОВА Олег Кіпер зазначив, що в регіоні очно працюють 573 школи, і в цьому Одещина лише трохи поступилася Львівщині і зайняла друге місце в умовному рейтингу  за кількістю відкритих в очному форматі шкіл.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini