Фото Медіацентр Україна – Одеса: Ярослав Трофімов, режисер “Театру №7”
12 Вересня, 2023, 11:48

Одеський імерсивний театр №7 знову запускає курси для навчання акторів-початківців – у тому числі серед військових

Акторські курси були припинені через повномасштабне вторгнення, але зараз керівництво установи вирішило поновити цю діяльність. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Ярослав Трофімов, режисер “Театру №7”.

“Зараз я розумію, що не можна було припиняти навчання акторів-початків. Ми зараз повернулися до цього. Наскільки я знаю, Зараз в Одесі ніхто такого не робить – не навчає дорослих людей, які б хотіли стати акторами. Є курси для дітей, а не для дорослих”, – розповів режисер. 

Він зазначив, що навчання триває чотири місяці, за перші 1,5 місяця потрібно заплатити 1,5 тисячі гривень. Але, як пояснив режисер, інший період складає написання курсової роботи, виконання різних завдань, складання заліків. Цей період навчання сплачують грантодавці. Перший внесок, як зазначив Ярослав Трофімов, потрібен для того, щоб люди були зацікавлені в навчанні.

“Тих, хто успішно пройшов навчання, ми забираємо на режисерську практику. Люди, які успішно пройшли курси,  потім вже отримають роботу і можливість виступати. Також я впевнений, що людина, яка пройшла успішно наші курси, на 80% прийде прослухування на іншу роль в іншому театрі”, – розповів Трофімов.

Також він зазначив, що вікових обмежень для акторів-початків немає, головне – щоб у людини був час на навчання. 

“Також ми шукаємо військових – це люди, які більш відповідальні і їм точно більше що є сказати”, – підсумував Ярослав Трофімов.

Ті, хто бажає записатися на кастинг, може заповнити форму.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini