19 Жовтня, 2023, 17:15

Одеський «ХАБ Ветеран» допоможе оформити пенсії, пільги і виплати військовослужбовцям та членам їхніх сімей 

В Одесі запрацювала комунальна установа «ХАБ Ветеран» – вона розташована поруч з Центром надання адміністративних послуг на Косівській вулиці, 2д в приміщенні “нової мерії”.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна розповів директор комунальної установи «Сервісний офіс «ХАБ Ветеран» Олександр Коровай.

“Зараз саме той час, коли треба було відкритися для захисників та членів їхніх сімей – щоб всі послуги були в одному місці”, – зазначив колишній військовослужбовець, який зараз став директором «ХАБ Ветеран».

Організація працює для тих, хто повернувся з фронту, для родичів загиблих героїв, для членів сімей військовослужбовців, – тих, хто потребує оформлення документів і отримання пільг та грошових виплат.

В штаті фронт-офісу «ХАБ Ветеран» працюють юристи, психологи та соціальні робітники. Частина з них – ветерани, які самі були на фронті і добре розуміють проблеми військовослужбовців: від пошуку роботи, оформлення виплат і отримання статусу учасника бойових дій. Крім того, в новому фронт-офісі можна оформити пенсії і пільги.

“Ми знаходимося на постійному зв’язку з нашими центрами зайнятості і з іншими закладами, які необхідні всім, хто повернувся з фронту. Зараз ми ще добираємо персонал, скоро буде створено гарячу лінію, на яку можна буде зателефонувати і записатися до необхідних спеціалістів. Але вже працюємо, приходьте до нас на Косівську вулицю, 2д – ми знаходимося поруч з Центром надання адміністративних послуг”, – підсумував Олександр Коровай.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini