Фото Медіацентру Україна – Одеса: Учасники гурту “Пожежний кран” Наталія Стеблина, Дмитро Олешко, Ростислав Баклаженко
23 Лютого, 2023, 13:52

Одеський гурт “Пожежний кран” напередодні річниці повномасштабного вторгнення проведе благодійний концерт – збори підуть на ЗСУ

Концерт називається “Лютий рік”, на ньому музиканти зіграють старі та нові пісні, написані вже після повномасштабного вторгнення. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів соліст гурту Дмитро Олешко.

Як розповів Дмитро Олешко, гурт був створений ще у 2010-х роках, але фактично припинив своє існування після 2014-ого року.

“Поштовхом відновлення стала саме повномасштабне вторгення, і декілька наших нових пісень написані саме завдяки подіям, що відбулися після російського вторгення. Це пісні “Чорнобаївський блюз” про одну з найвідоміших операцій наших воїнів, на “Одеському рейді”, коли ми чекали ворожого десанту та інші”,  – зазначив соліст гурту.

Як додав Дмитро Олешко, концерт пройде 23 лютого, о 19-00 у More Music Club, що знаходиться на вулиці Пушкінська, 75. 

“Тож приходьте та допомогайте. Це найголовніше сьогодні – залишатися разом, попри втому і виснаження. І допомагати воїнам. Якщо ви не зможете прийти на концерт наживо, то буде пряма трансляція, і кожен зможе приєднатися до пожертв”, –  зазначив музикант.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini