Фото Медіацентр Україна – Одеса: Яна Титаренко, голова ГО “Закон природи”; Олексій Білецький, волонтер
13 Червня, 2023, 12:54

Одеські зооволонтери врятували з Херсонщини щонайменше 175 тварин

У центрі адопції тварин зараз залишилося лише 20 котів та собак. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Яна Титаренко, голова ГО “Закон природи”.

“Перші дні були дуже насиченими, ми вивезли 175 тварин з Херсонщини. Одесити дуже активно розбирають врятованих тварин, у нас залишилося лише 20 тварин, переважно це хворі чи старі, решту ми роздали”, – зазначила Титаренко.

Вона також розповіла, що люди дуже активно допомагають з кормами. За словами волонтерки, за допомогою пожертв до Херсонщини вдалося відвантажити вже 20 тонн кормів, і зараз формується наступна партія.

Волонтерка також зазначила, що, на її думку, багато тварин вже загинуло. “До них просто не встигнули добратися. І це не тільки коти та собаки, це і свійські тварини – корови, кози, кури, і дикі дрібні тварини та птиці”, – розповіла волонтерка.

Як додав волонтер Олексій Білецький, немає майже ніякої інформації щодо врятованих тварин на окупованих територіях. “В мене є неперевірена інформація, що кінний клуб “Буцефал” був затоплений і всі коні там загинули”, – розповів Білецький.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini