11 Травня, 2023, 12:44

Одеські волонтери створили онлайн “Методичку” для початківців-волонтерів

Над проєктом працювали дев’ять експертів, які обробляли інформацію від колег та військових. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів координатор проєкту “Методичка волонтера” Олександр Бабіч.

Волонтери запустили проєкт, щоб самім краще розібратись в якості та надійності тактичних та військових товарів на українському ринку. Ідея проєкту з’явилась сам через нестачу інформації про волонтерську допомогу.

“Ми почали накопичувати експертну інформацію. Над проєктом працювало 9 експертів, кожен взяв на себе вивчення якогось окремого напрямку. Зараз на сайті вже 140 статей. Ми консультувалися з військовими, і з волонтерами, які спеціалізуються на окремих видах допомоги. За моїми підрахунками, рівень експертності на сайті – десь 95%”, – зазначив Олександр Бабіч. 

На сайті можна знайти детальну інформацію про різні військові товари, ціни, характеристики тих чи інших виробників. Інформація буде оновлюватись.

“Ми обов’язково для кожного товару вказували чотирьох виробників – двох українських, одного американського та європейського. Таким чином інформація буде корисна тим, хто допомагає армії з-за кордону”, – зазначив волонтер.

На його думку, проєкт буде корисним перш за все для трьох категорій людей. 

“По-перше, це умовні “домогосподарки”, чоловік якої пішов на фронт і просить надіслати, наприклад, плитоноску. Жінка не знає, де її придбати і як вибрати якісну. По-друге, волонтери-початківці. І по-третє, досвідчені волонтери, які займалися, наприклад, медициною, а їм стали надсилати запити на оптику”, – розповів волонтер.

Як зазначив координатор проєкту Олексій Білецький, проєкт дозволить навіть початківцю глобально розібратися в тому чи іншому напрямку волонтерської діяльності. “Місія проєкту – це розумна допомога та розумна економія”, – додав він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini