Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олена Китайська, директорка департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради
16 Травня, 2023, 14:44

Одеська влада буде частково компенсувати протезування для військових – до 2 мільйонів гривень

Ця програма запрацювала лише в цьому року, і поки що жодна людина не звернулася про допомогу. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Олена Китайська, директорка департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.

“Програма запрацювала лише цього року, в бюджеті закладено 20 мільйонів гривень. Додатково з виплатами від держави, ми можемо компенсувати послуги протезування на суму близько 2 мільйонів гривень, але не більше. В цьому році ми гроші ще не виділяли”, – розповіла Олена Китайська.

Вона зазначила, що обирати тих, хто може отримати таку допомогу, будуть лікарі, посадовці та депутати. Враховувати будуть різні обставини.

Олена Китайська також додала, що в місті діють ще декілька програм підтримки військових. На реабілітацію та психологічну допомогу місто виділяє по 16 тисяч гривень, на послуги з професійної переорієнтації – до 25 тисяч гривень.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini