9 Листопада, 2023, 17:23

Одесити довіряють президенту і Збройним силам, а ТЦК і місцева влада очолюють рейтинги недовіри – соціологи

В Одеській області президенту України довіряє 66% опитаних. Вищий рівень довіри у Збройних сил України – їм довіряє 81% одеситів і жителів області.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла аналітикиня фонду “Демократичні Ініціативи” імені Ілька Кучеріва Поліна Бондаренко.

“Порівняно з високим рівнем довіри серед респондентів користуються волонтерські організації – 68%. З запропонованих респондентам варіантів, найнижчий рівень довіри до територіальних центрів комплектування – всього 21% та до голови обласної військово-цивільної адміністрації – 30%. Водночас саме територіальні центри комплектування та голова обласної військово-цивільної адміністрації користуються найбільшою недовірою серед опитаного населення Одеської області: 48% та 37% відповідно”, – зазначила аналітикиня.

Як підкреслив голова Одеської обласної організації Одеського відділення Комітету виборців України Анатолій Бойко, це загальнонаціональна тенденція, яка притаманна для українців в складні воєнні часи: “Ми схильні звинувачувати і не довіряти владі – тієї, що до нас найближча і зрозуміла. Тому нам здається, що вони більше винні у всіх негараздах”, – підсумував Бойко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini