Олександр Охрименко
12 Грудня, 2023, 17:34

Одещина здатна системно поповнювати Сили оборони України – новий військком

Одещина здатна системно поповнювати Сили оборони України – для того вистачає людського ресурсу та підготовлених кадрів, які зараз прийшли до обласного територіального центру комплектації та соціальної підтримки.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів начальник Одеського ОТЦК та СП, полковник Олександр Охрименко, який пройшов бойовий шлях від командира механізованого взводу до командира 14-ї механізованої бригади.

“Завдання, яке ставить держава – це виконання мобілізаційних заходів, доукомплектування Збройних сил України фахівцями різних спеціальностей.Зараз триває набір на службу за контрактом. А також ми займаємося соціальним захистом звільнених військовослужбовців та членів їхніх сімей”, – повідомив начальник Одеського ОТЦК та СП.

Він зазначив, що зараз в ТЦК працює майже 80% тих, хто повернувся з фронту. Та триває набір як у вже сформовані військові підрозділи, які працюють багато років, так і в ті, які тільки формуються наразі в Україні та в Одеській області зокрема. 

“Людський ресурс, який знаходиться на території Одеської області, дозволяє виконати завдання для поповнення лав Сил оборони України. Це потрібно, щоб наші війська, які знаходяться на лінії зіткнення, змогли доукомплектуватися та виконувати завдання по стримування ворога та звільненню окупованих росіянами територій України”, – підкреслив Олександр Охрименко. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini