15 Червня, 2023, 19:24

Очевидно, що у противника є дефіцит ракетного озброєння, – Юрій Ігнат

У противника є дефіцит ракетного озброєння, крилатих ракет, балістичних ракет. Про це, зокрема, свідчить переміщення дивізіону ЗРК «Бал» у Брянську область.

«Саме тому такі речі, як протикорабельні комплекси, з’являються вже і на півночі, там де вже немає моря, але там є Дніпро», – наголосив він.

За словами Юрія Ігната, противник використовує для обстрілів України щойно виготовлені ракети, деякі з них навіть не встигають маркувати.

«Те, що противник має дефіцит – очевидно. Ракети, які вони застосовували восени та взимку, датовані кінцем літа. Були на них бірки, що видно, що дата виробництва – буквально нещодавно до моменту застосування та знаходження уламків. Зараз вже знаходять ракети, випущені буквально весною, квітень чи навіть травень. І деякі ракети навіть без маркувань були випущені, просто маркером написано нашвидкуруч, це вже ракет «Калібр» стосується», – пояснив він.

Водночас Юрій Ігнат наголосив, що посилення санкційного тиску на країну-агресора допоможе, зокрема, зменшити потік товарів подвійного призначення, які в тому числі використовуються росією для виготовлення озброєння.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini